İnat Box APK for PC İndir (Windows 7/8/10/11) Son Sürüm

PC için Inat box en popüler ve ünlü uygulamadır. Drama dizilerini, en popüler ve en yeni filmleri ve canlı kriket ve haber kanallarını tek bir uygulama kullanarak izleyebilirsiniz. Ancak, inat kutusunu indirmeli ve en son programları ve talk showları izlemelisiniz. Ayrıca, bu uygulama ücretsizdir ve Windows PC’nize kolayca indirebilirsiniz.

PC için Inat Box Hakkında

PC için Inat Box en popüler eğlence uygulamasıdır. Ayrıca bu bir Türk uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, Windows 8,10,11 için tek bir kuruş ödemeden canlı şovlar, talk şovlar, canlı yayınlar, TV kanalları, spor kanalları ve kriket maçları alacaksınız. Bu uygulamada, şovlar, drama dizileri, haber ve spor kanalları gibi tüm içerik ağırlıklı olarak Türkçe’dir. Ancak bu kanalda hala ücretsiz olarak kolayca izleyebileceğiniz Bollywood ve Hollywood film şovları var.

Ayrıca, Inat Box Indir’in en son sürümünü kolayca indirebilir ve Windows PC’nize başarıyla indirdikten sonra keyfini çıkarabilirsiniz

INAT BOX For PC

Inat Box’ın Özellikleri

Canlı TV Kanalları ve Spor Kanalları

Bu uygulama çok sayıda spor kanalına sahiptir. Bu uygulama Kriket, Hokey, Futbol, basketbol ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz spor kanallarını izlemenizi sağlar. Ayrıca Inat Boss, bu harika uygulamayı kullanarak en sevdiğiniz talk show ve dizileri yönetebileceğiniz farklı canlı kanallara sahiptir.

En yeni Filmleri ve web dizilerini izlemek

Bu uygulama en yeni ve eski filmlerin çoğuna sahiptir; Inat Box uygulamasını kullanarak bunları kolayca izleyebilirsiniz. Ücretsizdir. Üstelik beğendiğiniz web dizilerini izleyebilir, en sevdiğiniz web dizilerini ve Filmleri izleyerek boş zamanlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz

Init box uygulaması ücretsizdir. Yani, bu uygulamayı tek bir kuruş ödemeden kullanabilirsiniz.

Inat Box Indir Hakkında Daha Fazla Özellik

  • Bu uygulama harika bir Gece Moduna sahiptir.
  • Uygulamanızda güncelleme geldiğinde, Windows PC’nizdeki en son sürüme güncellemeniz gerekir
  • Şov, film ve web dizileri sırasında internetiniz çok hızlı çalışıyorsa, videolarınızın kalitesini seçmeyi unutmayın.

Inat Box TV PC’de nasıl kullanılır

Inat Box Uygulamasını cihazlarınızda kullanmak için bir Android emülatörüne ihtiyacınız vardır, bu nedenle emülatörü Windows PC ve MAC’inize indirip yüklemelisiniz.

Emülatörler, uygulamayı bilgisayarınızda hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan yazılımlardır. Bu emülatörler, farklı bir sistemin davranışını ve işlevselliğini kolayca taklit edebilen bir ortam oluşturabilir. Burada size farklı emülatörler göstereceğiz: Bluestacks emülatörü, NoxPlayer Emülatörü, Memu Emülatörü, LD Player Emülatörü, ARChon Emülatörü ve Droid4X. Bu emülatörler kolayca yüklenebilir ve TV şovlarını, web dizilerini, Canlı TV Şovlarını vb. izlemenin keyfini çıkarabilir.

Inat Box’ı Bilgisayarınıza İndirin

  • Adım 01: İlk olarak, Windows PC’nize herhangi bir Android emülatörü indirin ve kurun.
  • Adım 02: Kurulum işlemini tamamladıktan sonra açabilirsiniz.
  • Adım 03: Ardından inatboxapk.com.tr adresine gidin.
  • Adım 04: Artık bilgisayarınızda Inat kutusunu arayabilirsiniz.
  • Adım 05: İndirme için bekleyebilir ve yükleme işlemini başlatabilirsiniz.
  • Adım 06: Tüm süreci tamamladıktan sonra açabilir ve bilgisayarınızda kutunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Nihai Karar

Inat Box, en son web dizilerini, canlı şovları, favori sporları ve filmleri izlemek için çeşitli TV kanalları sunan benzersiz ve popüler bir çok yönlü eğlence uygulamasıdır. Init kutusu arayüzü kullanıcı dostudur. Bu uygulama ücretsizdir. Böylece Windows PC’nize kolayca indirebilirsiniz. Ve en sevdiğiniz uygulama ile boş zamanınızın tadını çıkarın.